Buty Slubne

Niezwykle ważnym elementem stroju ślubnego są buty Panny Młodej. Oto kilka porad dla Was:

Po pierwsze powinny być najwygodniejsze, bo należy przetańczyć całą noc. Wybierz więc wysokość obcasa, który jest najbardziej komfortowy dla Twojej sylwetki i pamiętaj o wzroście Pana Młodego. W naszej ofercie dostępne są wysokości obcasa od 1 cm do 12 cm, dodatkowo w różnych kształtach.

Po drugie – powinny być najmodniejsze w swoim fasonie. Mamy dla Ciebie kilkanaście wiodących fasonów butów aktualnie noszonych na pokazach Światowej Mody Damskiej. Możesz dowolnie wybierać kolor, tworzywo, skórę lub materiał, z którego będą zrobione Twoje buty ślubne – w naszej ofercie jest kilkadziesiąt możliwości, z których możesz stworzyć kilkaset wzorów obuwia.

Po trzecie – powinny być idealnie dobrane do Twojej sukni ślubnej, a w tym pomogą Ci nasze stylistki w firmowym salonie ślubnym, w którym wybierasz suknię. Możesz postawić na zdecydowany kontrast kolorystyczny i wybrać kolor odbijający od sukni. Pięknie to wygląda zarówno przy długich modelach, jak i przy krótkich ślubnych sukienkach. Kolorowy but wygląda oryginalnie, wystarczy gdy pasuje do kwiatów w bukiecie, ale można również z takim samym kolorem wybrać stroik do włosów, biżuterię lub pasek do sukni. Buty mogą się mienić też kamieniami Swarovskiego, którymi ozdobione są często obcasy, zapięcia lub noski obuwia. W swojej ofercie posiadamy także buty we wzory ludowe – cudowny trend przy weselach przygotowywanych w ludowym regionalnym stylu. Jeżeli natomiast postawisz na klasykę podczas wyboru butów, to może to być taka sama tkanina jak na sukni ślubnej – koronka, atłas, tafta albo elegancka skóra dobrana odcieniem do Twojej sukni.

A co z butami po ślubie? Też mamy na to radę – można je np. ufarbować na dowolny kolor, jeśli wybrałaś but z tworzywa, które poddaje się procesowi farbowania.

Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę – możesz zamówić również torebkę idealnie dopasowaną do butów. Jeśli Tobie nie będzie ona potrzebna, to z takiej opcji na pewno ucieszy się Twoja mama lub druhna weselna, ponieważ w naszym salonie firmowym posiadamy ofertę butów także dla najbliższych Twoich gości.