O firmie

Oferta firmy to autorskie kolekcje sukien ślubnych Agnieszki Michalak tworzone z pasji i zamiłowania do piękna, które od 1994 roku pozwalają Pannom Młodym wyglądać olśniewająco w tym najważniejszym w życiu dniu.

Dla Naszych Klientek pracuje wysoko wykwalifikowany personel, który czuwa nad najwyższą jakością obsługi. Każda suknia jest modelowana i szyta na indywidualne zamówienie z wysokiej jakości tkanin.

Znamy kobiece MARZENIA i wychodzimy im naprzeciw oferując różnorodne style kreacji dla Panien Młodych, które zaspokoją najbardziej wymagające gusta, począwszy od krótkich poprzez zwiewne romantyczne, aż po pełne elegancji oraz bardzo dostojne suknie ślubne z trenami.

Dodatkowo projektantka firmy Agnieszka Michalak oferuje projekty realizowane według oryginalnych i niepowtarzalnych potrzeb Klienta.

Salon i wypożyczalnia sukien ślubnych oferują profesjonalną, stylistyczną obsługę, która zadba o każdy szczegół w wyglądzie Panny Młodej. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze dodatków, takich jak:

welony
woalki
toczki
stroiki

kapelusze
rękawiczki
biżuterię
buty ślubne

 

Firmowe salony sukien ślubnych Agnieszki Michalak czekają na Państwa w Łodzi i Skierniewicach.